Ubytování na Lipně - Vila Lipno

Levné ubytování - cena již od 360 Kč osoba / noc!!!

Zděná vila s vlastní lodí k pronájmu pro 6 osob v klidné lokalitě a s krásným výhledem na Lipenské jezero a vrcholy pohoří Šumava.
Rekreační objekt je situován na jižním travnatém svahu v nadmořské výšce 820 metrů s výhledem na jezero a nejvyšší vrcholky Šumavy - Plechý, Smrčina. Více informací o poloze objektu naleznete zde.

Ubytování na Lipně - Vila Lipno Ubytování na Lipně - Vila Lipno

Krásný výhled na jezero - vzdálenost pláže 80 metrů!!!!

Ubytování na Lipně v luxusní chatě v klidné lokalitě

Nabízíme ubytování na Lipně ve zděné chatě v osadě Pernek - Hory 4km od Horní Plané, v jedné z nejkrásnějších a nejklidnějších lokalit na Lipně. Více informací o vybavení objektu naleznete zde.

Ubytování na Lipně - Vila Lipno

Ubytování na Lipně - Báječná dovolená na Lipně

Nekonečné množství možností prožít zajímavou dovolenou v tuzemsku!

Připravili jsme pro Vás i pár tipů jak příjemně prožít dovolenou na Lipně. Více informací o možnostech jak strávit dovolenou naleznete zde.

Ubytování na Lipně - Vila Lipno Ubytování na Lipně - Vila Lipno

Ubytování na Lipně - online rezervace

Rychlá a pohodlná online rezervace!

Pro snadnou objednávku Vašeho termínu využijte náš rezervační online formulář k rychlé a snadné rezervaci. Přehled rezervovaných a volných termínů naleznete zde.

Ubytování na Lipně - Vila Lipno Ubytování na Lipně - Vila Lipno

Ubytování na Lipně - Ohlasy na vilu Lipno

Z Vašich ohlasů vybíráme:

Jsme již v důchodu a vilu jsme si pronajali s našimi přáteli v září, nikde nikdo, nádhera. Cena v tomto období na úroveň a vybavení velice dobrá. Vše co jsme si mohli přát. Prostorný objekt, krásná terasa na posezení, dostatek slunce a hodně hub. Příští rok znovu... Maximilián Mašek


Krásná dovolená, vila prostorná, nádherný výhled z terasy a podkrovního balkonu na jezero a šumavské kopce. Vše co si můžeme přát na dovolené u Lipna na Šumavě. Příjemná, čistá voda, hodně hub, velice klidné prostředí bez blízkosti hlučné komunikace. Věra Dvořáková


Děkujeme Vám za všechny zaslané ohlasy, velice si vážíme toho, že jste s pobytem v objektu Vila LIPNO spokojeni a těšíme se na další Vaši návštěvu. Vaše ohlasy můžete číst zde.